jFleet™ - Wprowadzenie

jFleet™ - elektroniczny system ewidencyjny floty pojazdów

Moduł Flota wraz z aplikacją mobilną pozwalają na monitorowanie oraz ewidencjonowanie przejazdów pojazdów. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania system pozwala na przygotowanie dla Urzędu skarbowego ewidencji przebiegu pojazdów oraz kontrolowanie wykorzystania floty. Monitorowanie tras kierowców oraz późniejsza analiza zgromadzonych danych o przebytych kilometrach, postojach, zużytym paliwie, czy nawet osiąganych prędkościach pozwoli wprowadzić właściwe zmiany w sposobie wykorzystania floty. Wprowadzenie pozornie małych zmian może przełożyć się na spore oszczędności w skali miesiąca czy roku.

Pilnowanie terminów ubezpieczeń i przeglądów to obowiązek nie tylko przedsiębiorcy, ale i kierowcy użytkującego pojazd. Automatyczne powiadomienia o kończących się przebiegach, ubezpieczeniach ułatwią zarządzanie flotą a kierowca korzystający z aplikacji mobilnej będzie miał pewność, że dany pojazd może użytkować.

Moduł TTS może przekazać operatorowi informacje o zgłaszanych przez pojazd błędach oraz wymaganych serwisach. Niespodziewane wyłączenie pojazdu z użytku może stanowić poważny problem, więc posiadanie tych informacji jest szczególnie ważne przy planowaniu zadań.