Moduł TTS - integracja jFleet™ z elektroniką pojazdu

TTS FINDER® urządzenie firmy Technodiag® współpracuje z jFleet™

Ważnym dodatkowym elelementem Systemu jFleet™ jest elektroniczny moduł instalowany bezinwazyjnie w samochodzie w złączu diagnostycznym OBDII.

Opracowany przez polską firmę Technodiag® wyprodukowany na zlecenie TORN sp. z o. o. TTS BOX® jest uniwersalnym i autonomicznym urządzeniem diagnostycznym, przeznaczonym do zdalnego monitorowania sprawności oraz lokalizacji pojazdów samochodowych z wykorzystaniem danych diagnostycznych EOBD/OBDII i wbudowanego wewnętrznego odbiornika GPS/GLONASS.

Od urządzeń azjatyckich oprócz tego, że jest to rodzima konstrukcja, odróżnia go wspólnie opracowany przez TechnodiagTORN sp. z o. o. protokół komunikacji oraz wymiany danych.

Dzięki TTS BOX® z systemu diagnostycznego pojazdu możliwe jest odczytanie takich danych jak: kody usterek (DTC), parametry bieżące pracy silnika, napięcie w sieci elektrycznej pojazdu, numer VIN czy informacje o przeglądzie serwisowym - ilość możliwych do uzyskanie informacji oczywiście zawsze zależy od wieku pojazdu, czyli w praktyce zgodności jego protokołów diagnostycznych ze standardem OBDII.

Wersja TTS BOX® jest bezbateryjnym odpowiednikiem urządzenia TTS FINDER®. W przypadku gdy zależy nam na możliwości śledzenia urządzenia po usunięciu go z pojazdu warto pomyśleć od TTS FINDER®.