jERP™ - system klasy Enterprise Resource Planning

  • dla nas nie ma znaczenia czy masz Windowsy XP, Linux'a czy iPad'a - nasz system działa...
  • działa, chyba, ze sami coś zepsujemy.....

Screenshot_2019-11-30_main_1600x2165.png

jERP™ -tak, tak wiemy, że to dziwnie brzmi ale to fakt - to unikalny w skali świata system klasy ERP bo w 100% obsługiwany przez terminale HTML - popularnie nazywane przeglądarkami internetowymi i na dodatek skalowalny od notebooka do super systemów klasy zSeries IBM™ Main Frame.

System jERP™ został opracowany z myślą o zarządzaniu przedsiębiorstwami o rozbudowanej strukturze z jedną centralną sprawozdawczością. System składa się z wielu współpracujących modułów, z których każdy może zostać wyłączony i zastąpiony aktualnie używanym w przedsiębiorstwie systemem.

Łatwość integracji danych z różnych systemów i zastępowanie poszczególnych modułów uzyskujemy dzięki Platformie Technologicznej jPALIO™, która bez problemu integruje się z innymi systemami/rozwiązaniami dzięki dużej liczbie zaimplementowanych konektorów komunikacyjnych (bazy danych, TCP/IP, XML, LDAP, komponenty JAVA). Jest to ważna cecha systemu podczas wdrożeń, gdzie nowy system musi wpasować się w istniejące od lat rozwiązania.

Centralna baza systemu zapewnia stały dostęp wszystkich użytkowników do tej samej wersji oprogramowania, a sama aktualizacja systemu nie wymaga przerw technicznych i odbywa się w tle bez wpływu na pracę. Wbudowany w system moduł pomocy technicznej pozwala użytkownikom na ciągły kontakt z naszymi specjalistami. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może uzyskać szybkie szkolenie bądź pomoc w sytuacjach wyjątkowych.

Wariantem naszej technologii kierowanym do szerokiej rzeszy użytkowników jest system jERP Cloud™. Jest to rozwiązanie bazujące na wieloletnim doświadczeniu firmy TORN SP. Z O.O. przy budowie systemów dla takich klientów jak:

Urząd Lotnictwa Cywilnego, Przewozy Regionalne, LOT Ground Services, Polska Agencja Prasowa, Rządowe Centrum Legislacji, Giełda Papierów Wartościowych, Polski Związek Łowiecki, NC+ czy Orange. Podobnie jak nowoczesne systemy ERP, jERP Cloud™ posiada swoją platformę rozwoju aplikacji i logiki biznesowej z zachowaniem struktury modułowej oraz spójności systemu ze zbiorem funkcjonalności jPALIO™.

Inaczej mówiąc system jERP Cloud™ to jedna całość. Jest to zbiór funkcjonalności połączonych ze sobą. Zaletą takiej struktury jest wydajność, szybkość działania oraz pełne współdzielenie informacji (danych) w czasie rzeczywistym.

jERP Cloud™ jest modelem biznesowym dostarczającym oprogramowanie w postaci aplikacji webowych. Oznacza to brak potrzeby instalacji oprogramowania aby móc z niego skorzystać. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Teraz już nic Cię nie powstrzyma aby szeroko rozwinąć skrzydła!

Co to jest jERP™ ? - krótki opis tego co można... (8.1 MB application/pdf) jERP - prezentacja. czyli więcej szczegółow ale z 07.12.2018 roku, na pewno są nowości... (4.9 MB application/pdf)